PIELGRZYMKOWYM SZLAKIEM

Termin: 25.06-02.07.2018

Cena:  250EUR + 750PLN

RAMOWY PROGRAM PIELGRZYMKI

1. dzień: O 06:30 Msza św., a następnie przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry do Chorwacji, Ludbreg – miejsce cudu Eucharystycznego, obiad i nocleg.

2. dzień: Śniadanie, zwiedzanie PN Wodospady na rzece Krka. Czas na kąpiel. Przyjazd do Medziugorja w godzinach wieczornych, zakwaterowanie w pensjonacie, obiad i nocleg.

3. dzień: Wspólne wyjście na Górę Objawień, śniadanie, spotkanie we Wspólnocie Cenacolo, wyjazd do Mostaru: spacer po orientalnej części miasta, meczet, dom turecki, obiad, udział w nabożeństwie wieczornym, nocleg.

4. dzień: śniadanie, wyjazd do Dubrownika, zwiedzanie Starego Miasta: Stradun, Fontanna Onofrio, Apteka, słup Orlando, Katedra. Czas na kąpiel. Obiad, nocleg

5. dzień: śniadanie, wyjazd do Gradaca. rejs statkiem na lawendową wyspę Hvar – najdłuższą i najbardziej nasłonecznioną wyspę na Adriatyku, plażowanie, obiad: ryba morska z grilla z sałatką oraz inne atrakcje. Plażowanie i możliwość kąpieli w Adriatyku – należy zabrać buty z uwagi na jeżowce, strój kąpielowy i krem z filtrem UV. Obiad, nocleg.

6. dzień: Wspólne wyjście na Górę Križevac (Droga Krzyżowa), śniadanie, wyjazd położony nad rzeką Trebižat wodospad Kravice na plażowanie.  Obiad, udział w nabożeństwie wieczornym, nocleg.

7. dzień: Po śniadaniu wyjazd z Medziugorja, zwiedzanie Splitu: pałac cesarza Dioklecjana, katedra św. Dujmy, Złota Brama. Zakwaterowanie, obiad i nocleg w okolicy Zagrzebia.

8. dzień: Msza św., śniadanie, nawiedzenie sanktuarium MB Bystrzyckiej, a przejazd do Polski przez Słowenię, Austrię, Czechy. W Czechach postój na obiad (płatny indywidualnie). Przyjazd około 21:00

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Informacje dodatkowe:

• W programie przewidziana jest codzienna Msza święta.

• Cena pielgrzymki obejmuje:
    • przejazd klimatyzowanym autokarem,
    • 7 noclegów w hotelach lub pensjonatach **/***,
    • wyżywienie: śniadanie (7) i obiadokolacja (7),
    • wino i woda do obiadokolacji,
    • opieka pilota,
    • tłumaczenie symultaniczne nabożeństw w Medziugorju,
    • Ubezpieczenie KLiA, CP do kwoty 20.000 EUR,
    • Ubezpieczenie NNW do kwoty 4.000 EUR,
    • składkę do Turystycznego Funduszu Turystycznego w kwocie: 10PLN.
  • Cena pielgrzymki nie obejmuje:
    • Dodatkowych napojów do kolacji,
    • Biletów wstępu, przewodników miejscowych, Fish pikniku, systemu Tour guide ok. 100 EUR.

• Należy zabrać radio lub telefon ze słuchawkami – modlitwy wieczorne w Medziugorju są tłumaczone symultanicznie.
  • Dzieciom i młodzieży przysługują zniżki za bilety wstępu – po okazaniu ważnej legitymacji.

Adoracja Najświętszego Sakramentu – wtorek, czwartek, sobota

Adoracja Krzyża Świętego - piątek

Zapisy:

Parafia Komprachcice     ks. Proboszcz +48 604 40 90 36

O. Andrzej +48 504 181 304

Biuro:

ORBI

ul. 11 Listopada 60-62 lok. 303

Renata Juraszek

Tel.: 601 706 984

Marcin Kwaśny

Tel.: 603 808 599

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.orbipielgrzymki.pl

ODESZLI OD NAS