UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 27 maja 2018

I KOMUNIA ŚWIĘTA

1.     Dzisiejszą niedzielą kończy się okres przyjęcia sakramentu pokuty i Komunii św. wielkanocnej.

2.     W dzisiejszą niedzielę zapraszam na nabożeństwo majowe z udziałem Dzieci I Kom. na godz. 1500.

3.     Biały Tydzień - wieczorne nabożeństwa majowe i Msza św. Zapraszam.

4.     W czwartek UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA.      Msze św.: godz. 8.00 i 10.00 – w int. Parafian a po niej procesja: ul. Niemodlińska - Lipowa - Szkolna - Kościelna..  Proszę o przygotowanie ołtarzy (wspólne zaangażowanie); o  przyozdobienie trasy; Strażaków do baldachimu, latarni i sztandarów  oraz  o zabezpieczenie trasy; dzieci, dzieci I komunijne, dziewczynki do sypania kwiatów.

Udział w procesji niech będzie naszym wyznaniem wiary!

5.     W wieczór uroczystości Bożego Ciała, 31 maja,  na placu przy kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Opolu, po raz siódmy odbędzie się Koncert Uwielbienia. Rozpoczęcie koncertu o godz. 19.30.

6.     I piątek miesiąca - o godz. 700 Msza św. w int. czcicieli NSPJ; od godz. 900 odwiedziny chorych; o godz. 1800 wieczorna Msza św. i procesja Eucharystyczna.

7.     I sobota miesiąca - o godz. 7.45 różaniec wynagradzający - Msza św. i medytacja; o godz. 9.30 spowiedź św. dla dzieci rocznicy I Komunii św.; o godz. 1700 Godzina Miłosierdzia; o godz. 1800 Msza św. i procesja Eucharystyczna.

8.     W przyszłą niedzielę  o godz. 900 Msza św.  ROCZNICY I KOMUNII ŚWIĘTEJ.

9.     Okazja do Sakramentu Pokuty: przed Mszami św.

10.  Sakramentalny związek małżeński zawrzeć pragną:

Selega Patrycja  i Wojtasiewicz Łukasz z Opola (3)

Kto wie o jakichkolwiek przeszkodach winien to zgłosić w kancelarii

11.  Bóg zapłać za złożone ofiary, modlitwy, życzliwość.